O mnie

Wideozawadzki to profesjonalne usługi związane z nagrywaniem niebanalnych filmów, uwiecznianiem pięknych zdjęć w trakcie ślubów i wesel. Wyróżnia nas wyczucie chwili, spostrzegawczość i refleks, wsparte najwyższej jakości sprzętem wideo i foto.      

Realizujemy projekty związane z nagrywaniem filmów – videofilmowanie i fotografia oklicznościowa.

Uwieczniamy wszystkie ważne wydarzenia, takie jak: komunie, studniówki, chrzciny, imprezy plenerowe, spotkania integracyjne, szkolenia, koncerty, spotkania i zabawy rodzinne (np. urodziny, rocznica ślubu), etc. Chętnie rejestrujemy zapis video i foto w czasie uroczystości rodzinnych, czy innych sesji, bądź wydarzeń o charakterze indywidualnym (prywatnym) lub biznesowym.

Proponujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć samochodów, domów, mieszkań i innych artykułów przeznaczonych do sprzedaży. 

Chociaż minuta trwa dokładnie 60 sekund, a godzina 60 minut, nietrudno zauważyć, że czas nie zawsze płynie jednakowo.

Są chwile, które wloką się niemiłosiernie i takie, które mijają z prędkością światła, choć chciałoby się je zatrzymać. My o tym wiemy i gwarantujemy, że otrzymacie Państwo wspaniały zapis filmowy i fotograficzny, niepowtarzalnych, wyjątkowych, najpiękniejszych wydarzeń z Waszego życia.

Pasja zapisu wyjątkowych chwil, niebanalne podejście do montażu filmu i wykonywanych zdjęć, to dewiza, którą się kierujemy.